کسب و کار

دستگاه تولید فیلتر هوا

دستگاه تولید فیلتر هوا در تهران و کرج با راه اندازی خط تولید فیلتر هوا

همراه ما باشید در راه اندازی خط تولید فیلتر هوا در تهران و کرج همراه با تضمین خرید فیلتر هوا شما هرنوع فیلتری تولید کنید شرکت به صورت هفتگی تسویه نقدی میگردد قدرت خرید از 6000 تا 30000 هزارتا در هفته از هر کارگاه تولیدی با عقد قرارداد رسمی و محضری به صورت قانونی شرکت فیلتر سازان غدیر همراه شما عزیزان در راه اندازی خط تولید فیلتر هوا همراه شما هستند. فیلتر سازان غدیر تنها ترین وقدیمی ترین شرکت در امر تولید دستگاه های تولید فیلتر هوا و راه اندازی خط تولید فیلتر هوا با تضمین خرید فیلتر هوا تولیدی شما با علم روز دنیا جدیدترین دستگاه تولید فیلتر هوا را تولید کرده و به بازار ارضه میکند این شرکت با متخصص های توانمند خود اشنای با علم روز دنیا توانسته اند دستگاه 4 زمانه یا 4 کار ( در 1 ساعت 4 نوع فیلتر متفاوت تولید میکند.) به بازار ارضه کند و کار کسانی که با این دستگاه کار میکنند را اسان میکند و به صورت راحت و دلخواه شروع به تولید میکند شرکت فیلتر سازان غدیر به دنبال اسانی برای شما عزیزان میباشد , شما میتوانید با ورود به بازار تولید فیلتر فیلتر گامی بزرگ به طرف موفقیت خود بردارید با درامد بالا خط تولید فیلتر خود را راه اندازی کنید.

شرکت فیلتر سازان غدیر با سابقه ی ساخت دستگاه های فیلتر هوا سروو و استپ و چهار زمانه و انواع چین کن کاغذ تیغه ای و غلطکی و انواع میز پنوماتیک و ... انواع دستگاه های سفارشی شما را تولید کرده و اماده عقد قرارداد با ارگان های دولتی و سازمانی و افراد ثالث میباشد .

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت فیلتر سازان غدیر مراجعه کنید یا با شماره 09124503351 سازور تماس حاصل بفرمایید.

تنها شرکت موجود در بازار که در حال حاضر 40 عدد دستگاه تولید فیلتر هوا اماده موجود در انبار میباشد,اعتبار ما با باقیه شرکت ها قابل مقایسه نمیباشد.

با راه اندازی خط تولید فیلتر هوا در تولید به درامد بالای 20 میلیون تومان در ماه برسید فقط و فقط تولیدیتان را به شرکت میفروشید به همچین درامدی میرسید و میتوانید بازار بیرون را داشته باشید و بیشتر درامد زایی کنید پس عجله کنید و خط تولید فیلتر هوا را راه اندازی کنید تا به سود دهی خوب برسید.

حالا جالب است بدانید برای راه اندازی خط تولید فیلتر هوا نیاز به یک دستگاه تولید فیلتر فیلتر هوا دارید ( استپ , سروو ,سبک و سنگین زن) یک میز پنوماتیک و یک پمپ باد ترجیحا بی صدا 40 متر فضای کاری و دونفر نیروی انسانی نیاز است.


برچسب ها : دستگاه تولید فیلتر هوا , تضمین خرید فیلتر هوا , خط تولید فیلتر هوا , دستگاه چین کن کاغذ ,
+ نوشته شده در سه شنبه 30 آذر 1400ساعت 10:54 توسط رضا | | تعداد بازدید : 14